Liigu edasi põhisisu juurde

Ugis Romanovs nimetati Patria Grupi ettevõtte Milrem SIA tegevdirektoriks Lätis

31.8.2018

42-aastane Ugis Romanovs nimetati Milrem SIA tegevdirektoriks, et töötada välja kaitsevaldkonna teenused Läti turul.

Ugis Romanovs alustab tööd 2018. aasta septembri alguses. Romanovsil on väga põhjalik kogemus kaitsevaldkonnas ja ta on töötanud Läti armees mitmel ametikohal palju aastaid. Pärast sõjaväelist karjääri on Romanovs olnud tegev õppejõuna, teadurina, sõjalise nõunikuna ja konsultandina kaitsevaldkonnas. Tal on Läti Riigikaitse Akadeemia magistrikraad sõjalise juhtimise ja turvalisuse alal ning bakalaureusekraad pedagoogikas.

„Ugis Romanovsil on kaitsevaldkonnas ulatuslik kogemus ja me usume, et ta viib meie võimekuse uuele tasemele ja loob uue turupiirkonna vastavalt meie kasvustrateegiale,“ ütles Milrem LCM-i tegevdirektor Ingvar Pärnamäe.

„Viimastel aastatel on Läti omandanud laiahaardelise sõjalise võimekuse, mis seab Läti kaitseväele enneolematud jätkusuutlikkuse nõuded. Milrem Latvia SIA hakkab pakkuma just Läti operatiivsetele vajadustele kohandatud jätkusuutlikkuse meetodeid ja vahendeid ning on valmis muutuma riikliku kaitsesüsteemi lahutamatuks osaks,“ selgitas Romanovs.

„Me alustame hoogsalt, sest saame pakkuda mitmesuguseid jätkusuutlikkuse lähenemisviise, vahendeid ja kogemusi, mille Patria ja Milrem LCM on aastate jooksul kogunud,“ lisas ta.

Milrem SIA on Patria tütarettevõtte Milrem LCM OÜ tütarettevõte ning osa Patria rahvusvahelisest tugipartnerluse äriüksusest. Patriale kuulub 60% Milrem LCM-st ja 40% kuulub Mootor Grupile. Milrem LCM osutab kaitse- ja julgeolekuvaldkonna teenuseid, pakkudes Eestis raske- ja soomussõidukitele, relvasüsteemidele ja muule sõjavarustusele elutsükliga seotud tugiteenuseid. Ettevõte pakub Eesti kaitsejõudude soomukite XA-180, XA-188 ja CV90 ning teiste sõjaväesõidukite hooldust ja remonditöid Tallinnas ja Võrus.

Jaga: