Liigu edasi põhisisu juurde

Uudised

Milrem LCM-i uus nimi on Milworks

Milrem LCM uueks nimeks saab Milworks. Uus nimi toetab paremini ettevõtte identiteeti ning vastab paremini tema tegevusele.

Näita rohkem

Tapal avati Milrem LCM-i tankihall

Milrem LCM OÜ avas Eestis oma kolmanda töökoja, mis asub Tapal kaitseväe 1. jalaväe brigaadi vahetus läheduses.

Näita rohkem

Milrem LCM võitis kaitseväe tehnika hooldustööde hanke

Riigi kaitseinvesteeringute keskus sõlmis lepingu osaühinguga Milrem LCM kaitseväe rivitehnika agregaatide hooldustöödeks.

Näita rohkem

Milrem LCM esimene raamleping Lätis

Milrem LCM-is on põhjust tähistamiseks! Peale poolt aastat, kui alustasime aktiivset tegevust Lätis, on Milrem LCM jõudnud esimese lepinguni.

Näita rohkem

Relvatootja lubadus: automaadid ei vea teid alt

Kaitseväe ja PPA uute teenistusrelvade hanke võitja räägib esimest korda, kuidas ta vaatab Eestis puhkenud skandaalsele hankevaidlusele ja mis pikisilmi oodatud relvadest edasi saab.

Näita rohkem

Milrem LCM omab märtsist lahingumasina CV-90 hooldus- ja remonditööde kvalifikatsiooni

Võime uhkusega teatada, et alates märtsist on Milrem LCM-is olemas vastava kvalifikatsiooniga meeskond, kes on meistrid läbi viima hooldus- ja remonditöid jalaväe lahingumasinale CV-90.

Näita rohkem

Milrem Latvia osales “Industry day 2019” konverentsil

Läti Julgeoleku- ja Kaitsetööstuste Liit koostöös Läti kaitseministeeriumi ja Läti kaitseväega korraldas 14.märtsil Riias kaitsetööstuse alase konverentsi „Industry Day 2019“.

Näita rohkem

Milrem ehitab Tapale lahingumasinatele uue remondihalli

Eesti kaitsetööstusettevõtte Milrem LCM alustas Tapale uue remondihalli ehitust, kus hakatakse pakkuma elutsükli haldusteenust kaitseväe uutele lahingumasinatele CV90 ja muule soomus- ning rivitehnikal.

Näita rohkem

Ugis Romanovs nimetati Patria Grupi ettevõtte Milrem SIA tegevdirektoriks Lätis

42-aastane Ugis Romanovs nimetati Milrem SIA tegevdirektoriks, et töötada välja kaitsevaldkonna teenused Läti turul. Ugis Romanovs alustab tööd 2018.

Näita rohkem

Kaitsetööstuse liidu juht Pärnamäe hakkab Milremi tegevjuhiks

Eesti-Soome kaitsetööstusettevõtte Milrem LCM uueks tegevjuhiks saab alates 1. juulist seni Eesti Kaitsetööstuse Liidu juhina tegutsenud Ingvar Pärnamäe.

Näita rohkem

Patria’s Partner in Estonian Milrem LCM Changes

Kuldar Väärsi has decided to concentrate on Unmanned Ground Vehicle and Robotics business through his companies Sinrob and Milrem Robotics that has sold its shares of 40% in Milrem LCM OÜ to Mootor Grupp.

Näita rohkem

Milrem pikendas kaitseväe soomukite hoolduslepingut

Kaitseinvesteeringute keskus pikendas soomukite Patria XA-180 ja XA-188 remondi ja hoolduse hankelepingut kaitsetehnika hooldaja Milrem LCMiga, teatas Milrem.

Näita rohkem